VABUN - CHCESZ WIEDZIEĆ JAKI ZAPACH NOSI RADEK ?

Dobry wieczór 😊

Vabun oznacza złotego jastrzębia. To indiański odpowiednik znaku zodiaku Radka, który ma słabość do kultury indiańskiej. Vabun jest zmysłowy i intrygujący. Uwielbia żyć chwilą i sięga po rzeczy, których pragnie. Taka osoba zawsze wierzy w swój niezawodny instynkt.

Złoty jastrząb jest symbolem świtu, dopływu nowej energii i odrodzenia. Idealnie odzwierciedla rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Dla Radka było to stworzenie własnej marki perfum i kosmetyków. 

Zapewne w tej chwili, zadajecie sobie pytanie: Jaki Radek i dlaczego miało by mnie to interesować, czym On pachnie?

 A co, jeśli Ci powiem, że to nie chodzi o Radka z Twojego podwórka, tylko o samego Radzia Majdana?

Jedni Go kochają, inni nienawidzą a jeszcze innym jest totalnie obojętny, jednak nie będę pisać o Nim samym, tylko o kosmetyku, którego jest współtwórcą.

No, i cóż Pan Radosław natworzył? 

Oj, stworzył całkiem fajną wodę toaletową, aż jestem pod wrażeniem, jednak po kolei...

Woda ma całkiem prostą nazwę, mianowicie Vabun Sport , i tyle. 

 

  Fajne, kartonowe pudełko, kryje w sobie butelczynę ( o poj.100ml), nad którą pochylę się deczko dłużej. 

Otóż, owa butelczyna,wygląda dość intrygująco, nie z powodu przesadnego kształtu. Nie, kształt jest całkiem prosty, napisy nie nachalne, całkiem spoko ale... 

Mamy tu foteczkę pleców Pana Radzia, i to właśnie wyróżnia flakon z miliona innych.

 

 Cóż można napisać o zapachu?

 Ja jako kobieta (testerka), zawsze muszę sprawdzić produkt na sobie, dopiero później na innych (mężu). No więc cóż, psikłam i ... nieźle, jest całkiem nieźle.

Wiadomo, że zapach na każdym człeku czuć inaczej, czasem męska woda lepiej pachnie na kobiecie niż na facecie. Niestety, bądź "stety", nie tym razem. Na moim mężu pachnie dużo lepiej niż na mnie...

Zapach z tych typowo męskich, wyrazisty, mocny. Przeplatają się tu nuty kardamonu, piżma, ambry i drzewa sandałowego. Całość tworzy mieszankę, która na długo zapada w pamięć ( ale najpierw w nozdrza).

Pomimo wydającego się dość ciężkiego składu aromatów, woda jest bardzo przyjemna i nie przytłaczająca.

Zapach idealnie będzie się komponować z mężczyzną aktywnym fizycznie, tych, którzy codziennie podejmują nowe wyzwania.

 

  Perfumy i kosmetyki marki Vabun stworzone są dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną wyróżnić się z tłumu. Cechuje je najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły, estetyka wykonania oraz trwałość.

Wiecie co, zaskoczyła mnie tu jedna rzecz... Myślałam, że woda sygnowana nazwiskiem Radzia, będzie kosztowała jakieś koszmarne pieniądze, jednak i Was zaskoczę, wcale tak nie jest. Może sobie na nią pozwolić dosłownie każdy, i to jest najfajniejsze.

 Równie zaskakująca jest trwałość zapachu, przyznać mogę, że jest bardzo, ale to bardzo trwały.

W ofercie firmy znajdziemy również dwa inne zapachy wód toaletowych męskich Vabun Clasic i Vabun Gold. 

No dobrze, a wiecie, gdzie można kupić te wszystkie super kosmetyki? W sklepie firmowym Vabun!!! Kupicie je również w HEBE, Drogeria Natura, oraz w salonach mody męskiej Pako Lorente.

Zatem zapraszam Was na zakupy a ja idę poznać wyjątkowy produkt z oferty firmy Vabun... Ciekawi jesteście  jaki to kosmetyk? O tym dowiecie się w kolejnym poście.

 

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger