FABERLIC -NIESAMOWICIE PROSTY SPOSÓB NA PRZYPALENIA

Dzień dobry 😊

Przypalenia zdarzają się każdemu, nawet najlepszej Pani domu. Cóż, to nie problem, dopóki przypalenie jest świeże, ale stare, wrzarte przypalenie, bardzo ciężko jest usunąć.
Na szczęście firma Faberlic przychodzi Nam z pomocą w tym temacie i podsyła świetny produkt, jakim jest żel do przypaleń.
W moim domu nigdy nie wiem kiedy, jak, i kto przypala mi patelnię. Jak wiecie, jestem pedantem i brudne, przypalone gary bądź inne sprzęty doprowadzają mnie do tak zwanej szewskiej pasji. Staram się również utrzymać w wodzy fantazje kuchenne mego Małżonka, jednak na Niego wpływu nie mam, więc efektem jest wiecznie "brązowa" patelnia".
No dobrze, zamiast narzekać i marudzić, lepiej zabrać się do pracy... Normalnie czekałaby mnie męka z szorowaniem, wyklinanie pod nosem i inne tego typu atrakcje, jednak nie tym razem.
Dziś, dzięki współpracy z moją ulubioną konsultantką Panią Magdą Rumińską, sięgam po niewielką butelczynę, zawierającą świetny specyfik na przypalenia.
Na umytą i osuszoną patelnię naniosłam niewielką ilość żelu i pozostawiłam na kilka minut, pozwalając mu w ten sposób zadziałać.

Żel natychmiast przylega do przypalonych miejsc, pozostawiony, zmienia się w rodzaj galarety i działa, działa, działa...
Poważnie działa! Beż żadnego szorowania, męki i wyklinania mężunia, żel pozbył się przypaleń, tylko przypaleń. Nie uszkodził emalii, nie narobił żadnych innych szkód... No i czego chcieć więcej?
Patelnia jak nowa, teraz mój mąż może wyżywać się kulinarnie do woli, zatem żel uratował nie tylko sprzęt ale i pożycie małżeńskie.
No dobrze, patelnia, patelnią ale co z kominkiem? Czy równie dobrze poradzi sobie z czarną, przypaloną i osmoloną szybą? Sprawdźmy!
 Porządnie poprzypalana szyba, którą musiałabym potraktować ostrą gąbką i jakąś chemią, mając obawę o to czy nie porysuję szkła...
 Nakładamy żel firmy Faberlic, rozprowadzamy po całej powierzchni i pozostawiamy na kilka minut...
 Przy użyciu ściereczki, bądź gąbeczki ściągamy specyfik i możemy cieszyć się czystą szybą i pięknym widokiem płomieni w chłodniejsze wieczory.
 Jak widzicie, preparat doskonale poradzi sobie z każdym rodzajem przypalenia, bez względu na to czy jest powstałe w wyniku gotowania na gazie, czy palenia w piecu.
Preparat posiada korek, który odpowiednio zabezpiecza go przed dziećmi. Jak wiadomo, ten rodzaj chemii jest bardzo szkodliwy i należy zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Stosują go należy używać rękawic aby nie naruszyć struktury naskórka.
Kochani, jeśli i Wy chcecie mieć czyste garnki, patelnie wolne od śladów przypaleń bądź borykacie się z problemem przypalonej szyby w kominku, szczerze polecam Wam ten środek. Działa tak na prawdę sam, działa porządnie, po prostu działa.
W celu zamówienie preparatu zapraszam Was do kontaktu z Panią Magdaleną Rumińską, jak zawsze doradzi w każdej kwestii, dobierze środek idealny dla naszych potrzeb i nie zedrze milionów monet. Polecam 💙
4 komentarze:

  1. Wow. Nie do wiary jak łatwo można sobie poradzić z przypaleniami. Marzenko dziękuję za artykuł 😊

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo proszę Madziu, ja jestem bardzo zadowolona z efektu, myślę, że każdy będzie.

      Usuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger