PLASTMAL - CZYSTO, CZYŚCIEJ, BŁYSK

Witam Was 😊

Dziś wpadam z produktami firmy Plastmal, jednak na początek, jak zwykle kilka faktów na temat samej firmy.
 Firma produkcyjno-handlowa PLASTMAL powstała w 1991 roku. Od samego początku działalności największy nacisk kładziemy na jakość naszych produktów oraz zapewnienie maksymalnej satysfakcji klienta.
Dbamy o kompleksowe zaspokojenie potrzeb odbiorców poprzez dostarczanie produktów o stałej, wysokiej i gwarantowanej jakości w doskonałej cenie. Koncentrujemy naszą uwagę na skuteczności i trwałości naszych wyrobów. Wytwarzane przez nas wyroby produkowane są wyłącznie z komponentów, które uzyskały certyfikaty świadczące o spełnieniu wszelkich międzynarodowych standardów jakości i bezpieczeństwa. Dbamy o zdrowie klientów i troszczymy się o środowisko naturalne, dlatego w procesie produkcji stosujemy zaawansowane a przy tym bezpieczne technologie. Stale dostosowujemy asortyment produktów do zmieniających się potrzeb odbiorców a utrzymywana poprzez szczególną kontrolę jakość wyrobów pozwoliła nam na utrzymanie wskaźnika reklamacji poniżej 1%.
Zajmujemy się także badaniami i wdrażaniem nowych technologii oraz produkcją nowej generacji środków smarnych, jedynych w Polsce, opartych o formułę, która wnika w strukturę metalu, wytwarzając na jego powierzchni super trwałą odporną na wysokie temperatury i obciążenia mechaniczne - siatkę - wiązanie molekularne.
Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów dotyczących tarcia w firmach posiadających wiele maszyn i urządzeń pracujących w ekstremalnych warunkach: wysokie temperatury, woda, duże zapylenie.
Firma PLASTMAL posiada w swojej ofercie kilka linii produktów:
- linia 2Clean - do czyszczenia samochodów, motocykli,
- linia 2Clean - do czyszczenia domu i biura,
- linia MOTOR-LIFE - środki smarne do motoryzacji,
- linia MOTOR-LIFE PROFESSIONAL - profesjonalne środki smarne przeznaczone do stosowania w przemyśle.
Są to produkty najwyższej światowej jakości, wszystkie wysoko cenione i sprawdzone przez różne firmy, organizacje konsumenckie i ekspertów niezależnych.
Jesteśmy przekonani, że produkty te uzyskają Państwa aprobatę i uznanie. 


A teraz zajmijmy się testowaniem...
Czy możliwe jest umycie wszystkich okien w tym budynku, przy pomocy jednej butelki środka do tego przeznaczonego?

 Możliwe... ale tylko jeśli zaopatrzymy się w innowacyjny produkt, jakim jest specjalistyczna emulsja do mycia szyb i luster firmy Plastmal.


W zestawie wraz z emulsją, otrzymujemy gąbkę oraz ściereczkę mocno absorbującą.
Dziś jednak nie będziemy myć okien u mnie w pracy tylko moje, prywatne okna, witryny i lustra.
Emulsję przed użyciem należy porządnie wstrząsnąć, następnie nanieść na dołączoną do zestawu gąbkę (w zależności od stopnia zabrudzenia na miękką lub szorstką stronę), rozprowadzić po całej powierzchni szklanej i pozostawić do wyschnięcia. Ponieważ również plastikowe ramy można myć emulsją, dzięki temu całe okna umyjemy jednym produktem.
Nie należy nakładać zbyt grubej warstwy emulsji, raz, że nie ma takiej potrzeby gdyż niewielka ilość zapewnia krystaliczną czystość, dwa, że dłużej ona schnie i marnujemy swój cenny czas.
Po wyschnięciu preparatu bierzemy ściereczkę absorbującą, dołączoną do zestawu i przy jej pomocy ściągamy zaschniętą emulsję wraz z brudem.
Jak widać, szyby nabierają krystalicznego blasku i czystości, bez smug, bez zacieków (co oczywiste, gdyż używając emulsji działamy na sucho).
Jedyne co mi w tym specyfiku przeszkadza to zapach, w trakcie nakładania emulsji rozchodzi się dość nieprzyjemny zapaszek, który na szczęście bardzo szybko znika.
Emulsja doskonale wyczyści i nada piękny połysk, każdej szklanej powierzchni w naszym domu, biurze czy innym obiekcie.

Emulsja pozostawia na powierzchni szyby śliską i odporną na zabrudzenia warstwę. Produkt jest niesamowicie wydajny, jedna butelka emulsji jest w stanie zastąpić 20 butelek tradycyjnego płynu do mycia szyb.


Moim skromnym zdaniem, ten produkt jest genialny, po pierwsze myjemy wszelkie szklane powierzchnie tak na prawdę na sucho, znika zatem problem zacieków i smug, cały zebrany brud pozostaje wraz z wyschniętą emulsją na ściereczce... Nie wkładamy zbyt dużego wysiłku w docieranie, wystarczy dokładnie zebrać wyschniętą emulsję i po robocie.
Bardzo polecam ten produkt wszystkim, którzy cenią swój czas, dłonie i doskonały efekt.
Jeśli macie ochotę zapoznać się z tym, bądź innymi produktami firmy Plastmal, zapraszam Was do sklepu firmowego, gdzie możecie złożyć zamówienie i zapewniam, że będziecie zadowoleni z działąnia produktów tak samo jak ja.

3 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger