REKLAMA Z AGENCJĄ REKLAMY? DOSKONAŁY POMYSŁ

Witajcie wieczorkiem 😊

Kilka dni temu, przez jeden z portali poznałam firmę Pana Mateusza Kiełbika - Agencja Reklamowa Reklama MK.


Pierwsze co mnie totalnie zaskoczyło to wiek właściciela firmy.
Agencja Reklamowa Reklama MK utworzona została 5.08.2016 roku przez 19 - letniego przedsiębiorcę.
Firma tworzy wszystko co jest związane z promowaniem produktu czy firmy a więc jest w stanie stworzyć i poprowadzić kampanię reklamową.  Odpowiednie sesje zdjęciowe, projekt logo plakatu, ulotki, nagranie dźwięku oraz obrazu, lokowanie oraz reklamę w Google, obróbka dźwięku, projekt okładki, wydanie płyty, stworzenie strony internetowej, oprawa graficzna, gadżety, koszulki, organizacje i zaopatrzenie tras koncertowych, stworzenie aplikacji mobilnej, organizacja bankietów, stworzenie ścieżki dźwiękowej, efekty specjalne, pomoc w tworzeniu kampanii reklamowej, wsparcie w tworzeniu haseł, akcje promocyjne imprezy na rzecz marki z pełną organizacją eventu, organizacja wesel, organizacja osiemnastych urodzin. Firma współpracuje z KRD BIG S.A oraz z Firmami takimi jak Google Play, Windows oraz Apple.

Ponieważ dla mnie to nadal czarna magia to pisząc te informacje korzystam naturalnie z podpowiedzi Pana Właściciela ( swoją drogą, bardzo miły, młody człowiek z pasją i chęcią do pracy).
Ponieważ w większości zespół składa się z młodych ludzi więc wyróżnia ich szalona kreatywność, innowacyjność ale również profesjonalizm branżowy.
Agencja posiada zaplecze prawnicze, dzięki czemu bezpiecznie może zorganizować wszelkie eventy i konkursy reklamujące Twoją firmę.

Bardzo fajnym udogodnieniem w Agencji Reklamy MK jest tzw. sponsoring. 

Sponsoring jest formą promocji i reklamy oraz pozytywnego kształtowania wizerunku, dzięki którym wykorzystywana jest renoma sponsorowanego, aby wypromować działania sponsora albo zwiększyć jego zyski (lub podtrzymać je na dotychczasowym poziomie). Jest to forma współpracy, nastawiona na obopólne korzyści, nawiązywana na podstawie umowy sponsoringu. Ze sponsoringiem mamy najczęściej do czynienia w przypadku wszelkiego rodzaju imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych, ale też jest obecny w sztuce, ekologii, oświacie czy nauce. Istota sponsoringu wyraża się w finansowaniu (wspieraniu nie tylko majątkowo, ale także np. poprzez dokonanie określonych czynności) przez sponsora przedsięwzięć sponsorowanego związanych z jego działalnością w celu wypromowania wizerunku sponsora czy zwiększenia jego popularności, w zamian za wykonanie przez sponsorowanego określonych usług czy czynności.

 Firma Pana Mateusza podejmuje się zadań na terenie całego kraju, w związku z czym jest w stanie zorganizować super osiemnastkę bądź "wystrzałowe" wesele, ewentualnie firmowy bankiet w każdym, nawet najmniejszym zakątku Polski. 


Druga firma Pana Mateusza Universal MK również zajmuje się szeroko pojętą reklamą i promocją.  różnić się będzie od pierwszej tym, że będzie działać również poza granicami naszego kraju. Start firmy przewidywany jest na 1 stycznia 2018r.
 Jeśli macie jakiekolwiek pytania bądź oferty, zapraszam do kontaktu z agencją.

Swoją drogą podziwiam tego młodego człowieka. Potrafi spełniać swoje marzenia i pasje, prze do przodu, nie narzekając, nie utyskując na przeciwności.  Spełnia się w tak młodym wieku 💙 a jeszcze chce pomagać innym. 
Bardzo mi zaimponował i jednocześnie zainspirował do działania, ale o tym kiedy indziej. 
Zapoznajcie się z ofertą Agencji MK i bawcie się dobrze na zorganizowanych przez nią imprezach firmowych, bądź rodzinnych.

                                       Do przeczytania moi drodzy 😊


53 komentarze:

 1. A ja polecam www.pmrybnik.pl – świetna agencja reklamowa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Reklama biznesu w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Sam prowadzę niewielką firmę i wiem jak trudno się przebić przez konkurencję. Dlatego przed założeniem przedsiębiorstwa trzeba mieć dobry plan. Świetny blog i oby więcej takich wpisów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej. Testowałaś może kiedyś tradycyjne formy reklamy takie jak wizytówki wrocław? Co myślisz o takiej formie reklamy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, nie miałam jeszcze okazji do takich testów. Szczere mówiąc nigdy się nie zastanawiałam nad taką formą reklamy, może gdybym prowadziła własny biznes...

   Usuń
 4. Hej. Ja korzystam z google adwords i też jestem mega zadowolony. Do tego pozycjonowanie stron i mój sklep nabrał kolorów. Codziennie mega dużo zamówień że nie wiadomo w co ręce włożyć! Mega magia, a co najważniejsze nie płacę za reklamę tylko za każde kliknięcie linku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja współpraca z domem mediowym https://fabrykamarketingu.pl była bardzo udana i wiem, ze warto korzystać z usług takich agencji reklamowych. Jest to niewątpliwie zaleta jeśli chcemy skutecznie rozreklamować naszą stronę lub sklep internetowy. Jak dla mnie jest to bardzo dobry wybór i mogę polecić każdemu kto nie jest zdecydowany.

  OdpowiedzUsuń
 7. Firma to widmo. Zero kontaktu i same długi. Nie ma żadnej agencji, jedynie działalność zarejestrowana w CEiDG. Nie reklamuj czegoś takiego, bo naprawdę rzutuje to na Twoją wiarygodność.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten wątek uważam za bardzo ciekawy.Na pewno ten wątek zainteresuje bardzo dużo ciekawych świata ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Agencja reklamowa w tak młodym wieku? Podziwiam i gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Moim zdaniem reklama z agencją jest dużo bardziej skuteczna. Moim zdaniem warto szukać specjalistów, którzy zajmą się promocją naszej firmy. Warto zainwestować, aby przyniosło to większe zyski.

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety jeśli źle dobierzemy agencję reklamową to może to przynieść wręcz odwrotny skutek. Ja mimo wszystko zdecydowałam się na współpracę z http://tearsofjoy.pl/ którzy w dość nieszablonowy sposób podchodzą do sprawy reklamy w internecie. Jestem wielką zwolenniczką takiej formy reklamy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja próbowałam facebooka kilka miesięcy temu i mimo sporej ilości wejść/lików nie przełożyło się to na konwersję. Teraz szukam jakiejś opcji bardziej klasycznej i rozważam skorzystanie z usług na necon.pl/. Co sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 13. Do mnie najbardziej z możliwości marketingowych przemawia pozycjonowanie stron oraz reklama Adwords. Połączenie tych dwóch technik daje nadspodziewanie dobre efekty. Można także wspomagać się poprzez promowanie na FB oraz Instagramie. Pozwoli nam to pozyskać klientów/czytelników lokalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Każdy ma swoje upodobania reklamowe, osobiście uważam że każda forma reklamy jest dobra jeżeli działa. Nawet jeżdżenie na targi branżowe to też dobra forma reklamy.

  OdpowiedzUsuń
 15. Przy budowaniu kampanii reklamowej warto jest zlecić fachowcom niż samemu próbować bo można uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego czasami bądź nie będzie on aż tak wydajny.

  OdpowiedzUsuń
 16. Oprócz sponsoringu bardzo skuteczną forma reklamy jest pozycjonowanie stron internetowych. Jeste tańsze i daje trwały efekt. Przeczytajcie: https://seo-cymes.pl/pozycjonowanie-stron/. kawał rzetelnej wiedzy na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja jestem zdania, że kampania reklamowa w sieci http://cybernecik.pl/kampania-reklamowa-w-sieci-robisz-to-zle/ jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy, to zostanie przeprowadzona źle. Czasami lepiej jest nawet pojechać na jakieś szkolenie z tego zakresu, aby wiedzieć czym jest marketing internetowy i jak robi się go dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 18. Zacznijmy od tego, że trzeba agencję dobrze wybrać, ważne jest to, by już na starcie został wykonany audyt seo, by możliwie najszybciej wdrożyć zalecenia optymalizacyjne. Jakie Waszym zdaniem agencje są najbardziej godne polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 19. Oczywiście, że reklamę w sieci powinno się powierzyć profesjonalistom...

  OdpowiedzUsuń
 20. Pozycjonowanie stron www jest cały czas bardzo trafnym sposobem na zdobycie widoczności i ruchu w wyszukiwarce Google. Osobiście bardzo chętnie czytam wpisy SEO na http://portalpolska.pl/artykul-sukces-wspolczesnego-marketingu-pozycjonowanie-stron-internetowych i jestem bardzo z nich zadowolona. Należy mieć na uwadze, iż w zestaw pozycjonowania witryn wchodzi mnóstwo składników które muszą współpracować razem ze sobą.

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja zdecydowałam się na szkolenie dla firmy właśnie z zakresu marketingu. Wysłałam na nie kilku pracowników oraz sama wzięłam w nim udział. Zdobyta tam wiedza bardzo nam pomogła w dotarciu do nowych odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 22. Świetnie, że tacy młodzi ludzie biorą sprawy w swoje ręce i się rozwijają :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Bardzo ciekawy wpis. Myśle, że uda mi się zaczerpnąc z niego sporo wartościowej wiedzy. Dodatkowo wydaje mi się, że w kwestii reklamy najlepiej jest po prostu korzystać z usług doświadczonych firm. Co wy o tym sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 24. Tak naprawdę dzisiaj można skorzystać z tak wielu form reklamy, że trudno wybrać, która okaże się najskuteczniejsza. Wiem, że teraz wszyscy stawiają na reklamę w internecie, ale trzeba przyznać, że tradycyjne formy reklamy mogą być równie skuteczne. Na przykład zobacz na ulotki czy plakaty, mogą one trafić do odbiorców spoza internetu.

  OdpowiedzUsuń
 25. Na pewno najlepszy. Warto stawiać na pomoc osób doświadczonych w reklamie.

  OdpowiedzUsuń
 26. Słuchajcie, a macie może jakis sposób na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym? Może ktoś z was gdzieś słyszał albo czytał o jakis sprawdzonych technikach, którymi może się podzielić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może warto pomyśleć o pozycjonowaniu w internecie? Jest to bardzo efektywne działanie, mające na celu zwiększenie zasięgu firmy także za granicą np. w Niemczech awięcej informacji możesz uzyskać czytając na internecie o tym. Bardzo fajna forma marketingu :)

   Usuń
 27. Wiele zależy od tego czego tak naprawdę oczekujemy od takiej agencji. Ja bardzo chętnie korzystam z reklamy w formie marketingu SMS https://www.cashbill.pl/blog/uslugi-gsm/praktyczne-zastosowanie-marketingu-sms/ i jestem zdania, ze fajnie się ona sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 28. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o pozycjonowanie, warto jest zainteresować się takimi rozwiązaniami jak content marketing. Na pewno może on przynieść spore efekty, jeśli zajmie sie takimi działaniami doświadczona firma tego typu http://tearsofjoy.pl/ . Moim zdaniem z usług profesjonalistów w tym zakresie zawsze warto korzystać

  OdpowiedzUsuń
 29. Promocja to nie wszystko jak sie okazuje. ja ostatnio dowiedziałem się, że na przykład bardzo dobrym narzędziem do zwiekszenia sprzedaży w sklepie internetowym moze byc cos takiego jak opisane tutaj https://push-ad.com/pl/notyfikacje-push-jak-dzialaja/ notyfikacje push. Wiedzieliście o tym?

  OdpowiedzUsuń
 30. Na pewno jeśli chodzi o działania reklamowe, to zgodnie z tym oc pisza w tym artykule https://zainwestuj10minut.pl/ciekawostki/dlaczego-warto-powierzyc-obsluge-marketingowa-agencjom-reklamowym/ jak najbardziej warto jest je powierzyć doświadczonej i profesjonalnej agencji. Wam także polecam wybrac takie rozwiązanie

  OdpowiedzUsuń
 31. Osobiście jestem przekonany, iż reklama w sieci jest bardzo dobrym sposobem na to aby pozyskiwać nowych klientów. Jakby nie było, kiedy posiadamy własną witrynę internetową to wtedy przyda nam się zaplecze SEO https://dolp.pl/pozycjonowanie/zaplecze-seo-co-to-jest-i-jak-zrobic-je-dobrze/ bez którego w dzisiejszych czasach dość ciężko jest o dobre wyniki w pozycjonowaniu. Mi na szczęście się to wszystko udaje.

  OdpowiedzUsuń
 32. Owszem, reklama w sieci to świetna opcja i warto wziąć ją pod uwagę. Niemniej jednak, ja nadal inwestuję w tradycyjne formy reklamy, spotkania biznesowe i bankiety. Wtedy najlepiej zgłosić się do https://adlove.pl/pl/ - znajdziecie tam między innymi stojaki reklamowe, czy ścianki.

  OdpowiedzUsuń
 33. Żyjemy w takich czasach, gdzie najskuteczniejszą reklamą jest content marketing - i to właśnie tą formą reklamy warto się zainteresować. Polecam wam firmę http://tearsofjoy.pl/ która cieszy się ogromną popularnością i na pewno sprosta waszym oczekiwaniom.

  OdpowiedzUsuń
 34. Jak dla mnie najlepiej jest reklamować się w tradycyjny sposób. Korzystam z usług agencji https://www.vizer.pl/, która na prawdę zna się na rzeczy. Robią dla mnie kampanie reklamowe już od ponad roku i można na nich polegać

  OdpowiedzUsuń
 35. Obecnie mamy do wyboru wiele różnorodnych form reklamy. Płatne reklamy w Google Ads, Facebook Ads, pozycjonowanie, content marketing to przykłady działań jakie możemy podjąć zmierzając do zwiększenia rozpoznawalności marki w sieci. Wybór odpowiedniej metody wbrew pozorom nie jest taki prosty, dlatego warto skorzystać z porad profesjonalnych agencji marketingowych.

  OdpowiedzUsuń
 36. Jestem pod wrażeniem. Bardzo ciekawie napisany artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 37. Jak dla mnie dobra agencja reklamy potrafi wiele zdziałać w kwestii sukcesu na rynku lokalnym. Swoja firmę reklamuję we współpracy z https://www.vizer.pl/ z Wrocławia. Bardzo profesjonalni w kontakcie i usługach. A ich praca przynosi widoczne efekty

  OdpowiedzUsuń
 38. Bardzo ciekawym sposobem na promocję firmy i budowanie jej wizerunku może być wspomniany na stronie agencji alphacreation video marketing. Takie spoty reklamowe ocieplają wizeunek firmy i na pewno działają na jej korzyść. Uważam, że jak najbardziej warto jest spróbować tej formy promocji i reklamy

  OdpowiedzUsuń
 39. Jeśli chodzi o samą reklamę mojej strony www to ja najchętniej staram się zadbać o pozycjonowanie. Wiem, że bardzo ważne jest również to, aby dobrze renderować stronę https://www.zgred.pl/blog/jak-renderowac-strone-www/ która moim zdaniem jest ważnym aspektem w przypadku pozycjonowania.

  OdpowiedzUsuń
 40. Interesujący blog. Dawno nic nowego nie dodawałeś, a szkoda. Twoje artykuły są naprawde ciekawe, więc z chęcią bym przeczytał nowy wpis.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Duzo się dzieje, pandemia... troszkę podupadłam na zdrowiu, ale wracam do pisania, powoli. Bardzo dziękuję za te miłe słowa.

   Usuń
 41. Ważne jest to, aby odpowiednio wypozycjonować naszą stronę internetową. Oprócz tego warto sobie poczytać o reklamie w social mediach. Facebook Ads to naprawdę dobre rozwiązanie - poczytajcie sami: http://fabrykakobiecosci.com.pl/jak-facebook-ads-moze-pomoc-ci-w-promocji-firmy/ .

  OdpowiedzUsuń
 42. Uważam, iż ogólnie pozycjonowanie stron www jest bardzo istotne i jestem zdania, iż warto się tym tematem zainteresować. Osobiście o tym czytałem w artykule https://reporterzy.info/3930,na-czym-polega-pozycjonowanie-stron-3-rzeczy-ktore-warto-wiedziec.html i jak najbardziej, uważam że takie kwestie są istotne. Tym bardziej, iż teraz raczej większość z nas marzy aby być na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google.

  OdpowiedzUsuń
 43. Ja za to jestem zdania, że bardzo fajnie na pewno sprawdza się pozycjonowanie stron internetowych. Można to również robić samodzielnie i na pewno te działania przyniosą fajne efekty. Ja jestem zdania, że również narzędzia SEO opisane w http://affmarketing.pl/narzedzia-seo-omowienie/ będą nam bardzo w tym pomocne.

  OdpowiedzUsuń
 44. W moim mniemaniu, iż w momencie pozycjonowania całkiem ważna jest cierpliwość oraz wyczucie czasu. Właśnie dlatego również powinno się cały czas się zwiększać wiedzę i czytać. Jak dla mnie niedawno spodobał się całkiem fajny wpis http://www.seo-reklama.pl/co-to-jest-pozycjonowanie-stron/ i jestem zdania, że warto wiedzieć czym w takiej sytuacji się pozycjonowanie zajmuje.

  OdpowiedzUsuń
 45. Bardzo ciekawie to zostało opisane.

  OdpowiedzUsuń
 46. W sumie ja pierwszy raz słyszę o tym rozwiązaniu, ale muszę mu się na pewno jeszcze przyjrzeć. Jestem zdania, ze jeśli już decydujemy się na reklamę to warto jest również wiedzieć do kogo ją kierować. Warto na pewno poznać czym jest targetowanie https://push-ad.com/blog/targetowanie-co-to-jest/ i jestem zdania, że ta kwestia jest dość istotna.

  OdpowiedzUsuń
 47. Faktycznie sama reklama jest bardzo szeroko pojęta i moim zdaniem warto jest na pewno z niej korzystać. Ja jestem zdania, że doskonale w dzisiejszych czasach sprawdza się pozycjonowanie. Ja także po przeczytaniu wpisu https://marketingibiznes.pl/seosem/co-to-jest-seo-czyli-o-strategicznym-rozwoju-marki-w-sieci/ już dokładnie wiem czym jest SEO.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger