FABERLIC - REGENERACJA SKÓRY PO ZIMOWYCH "SZALEŃSTWACH" POGODOWYCH I NIE TYLKO

Witajcie 😊

Seria Expert z Faberlic, to program alternatywnej odnowy skóry. Innowacyjne produkty rozwiązują problem bez pomocy chirurgii plastycznej i zabiegów w salonie piękności!
Formuły preparatów i metody domowego stosowania opracowano na postawie osiągnięć medycyny estetycznej. Kosmetyki z serii Expert mają za zadanie rozwiązać problem szybko, efektywnie, bezpiecznie i pewnie, bez utrudnień, bez efektów ubocznych, a także bez stosowania radykalnych sposobów.
Dziś chcę Wam przedstawić  jeden z produktów tej serii.
                                  
                                                  Krem Kuracja SOS i regeneracja SPF 8

Krem jest z tzw. wielozadaniowych, jednak przede wszystkim ma regenerować i odżywiać skórę.
Kosmetyk ma silne działanie, dzięki niemu spłycają się w widoczny sposób zmarszczki, zmniejsza się nadwrażliwość skóry, chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV ale również "łata" uszkodzone fragmenty skóry.
Lekka konsystencja kremu sprawia, że bardzo dobrze się wsmarowuje i nie pozostawia tłustej warstwy. Bardzo delikatnie, ale ładnie pachnie. Nadaje skórze niebywałą wręcz miękkość i delikatność. Skóra wydaje się być muśnięta aksamitem.
Krem jak i pozostałe produkty z serii (peeling i peeling enzymatyczny), mogę polecić w szczególności dla Pań o bardziej dojrzałej cerze.
Mogę Was zapewnić, że stosując krem systematycznie, pozbędziecie się sporej ilości problemów ze skórą, głównie tych związanych z wiekiem i nieuniknionym słabnięciem mięśni (przeklęte zmarszczki mimiczne), oraz zapobiegniecie powstawaniu nowych, zabezpieczycie również skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
Kochani, zamówienia kierujemy na adres: Magdalena Rumińska  ewentualnie Faberlic-Produkty.

3 komentarze:

  1. Nie znam, ale widzę że warto go wypróbować!

    OdpowiedzUsuń
  2. Along with our write my essay online services, we offer a range of other help such as research buy college papers online, custom research papers and term paper writing service help among others.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger