FABERLIC - "ZRELAKSOWANE STÓPKI"

Hej, hej, hej 😊

O stópki trzeba dbać cały rok, ale sama przyznaje, że zimą zdarza mi się traktować je troszkę po "macoszemu". No bo przecież pod grubaśnymi skarpetami i w kozaczyskach i tak ich nie widać. No niby nie, jednak zaniedbanie zimą powoduje, że musimy więcej czasu poświęcić na doprowadzenie stóp do "stanu używalności", aby wiosną i latem pięknie się prezentowały.
Nie wspomnę już o tym, że zaniedbane stopy bolą, bolą i to bardzo, więc aby uniknąć dyskomfortu, sprezentujcie im zdrowie i piękny wygląd.
                      Relaksująca kąpiel do stóp z ekstraktem z dzikiej róży PRO-Nogi

Relaksująca kąpiel do stóp z ekstraktem z dzikiej róży zmiękcza i koi skórę nóg, przygotowuje ją do kolejnych etapów pedicure'u. Ekstrakt z dzikiej róży posiada działanie bakteriobójcze i odżywiające. 

Po całodziennej gonitwie, czy to w pracy (ja niestety dużo muszę się nachodzić), czy w domu, nic tak nie przyniesie ulgi naszym stopom, jak te małe, pachnące kuleczki, zamknięte w plastikowym pudełku o pojemności 160ml.
 Sposób użycia kosmetyku, jak zwykle bardzo prosty: do miski wlewamy ciepłą wodę, wsypujemy 30-40g kuleczek (jakieś 2-3 łyżki) i dokładnie wymieszać aby cały produkt się rozpuścił. Wkładamy zmęczone, obolałe girki i moczymy 15-20 minut. Wyjmujemy, osuszamy i możemy działać dalej.
Dzięki kąpieli, skóra stała się miękka i podatna na kolejne zabiegi oczyszczające, bardzo łatwo teraz usunąć martwy, zrogowaciały naskórek.

Jak widzicie, nawet zaniedbane stopy możemy w szybki, łatwy i dość przyjemny sposób doprowadzić do takiego stanu, aby można się nimi chwalić (choćby przed samą sobą), i cieszyć się zdrowiem skóry.
Moi drodzy, jeśli i Wy pragniecie mieć piękne stopy, zachwycać nimi nie tylko latem na plaży ale na codzień, to zapraszam Was do kontaktu z ... Oczywiście z moją ulubioną przedstawicielką Faberlica 😋 Madzią Rumińską lub składajcie zamówienia poprzez wiadomość prywatną na stronie Faberlic- Produkty.

Moje nóżki są zachwycone, miękkie, gładkie i pachnące 💚💚💚2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger