WD-40 - PREPARAT DO ZADAŃ SPECJALNYCH, CZY PRZYDA SIĘ KOBIECIE?

Witam Was 😊

Produktów marki WD-40, raczej nie trzeba przedstawiać Panom, zapewne znają je lepiej ode mnie, ale czy kobiecie mogą się przydać te produkty?
Oczywiście, w końcu czasem same musimy coś naprawić, posmarować czy odświeżyć.

WD-40 Multi-Use Product chroni metal przed rdzą i korozją, wnika pomiędzy unieruchomione części, powoduje wypieranie wilgoci i zapewnia smarowanie niemal wszystkich rodzajów elementów. Pozwala usunąć wiele rodzajów zabrudzeń z większości powierzchni.


 Już od 60 lat oryginalna formuła produktu jest niezastąpiona we wszelkiego rodzaju problemach serwisowych i cieszy się uznaniem majsterkowiczów, mechaników i użytkowników przemysłowych.
System zamocowanego na stałe aplikatora Smart Straw zapobiega zgubieniu słomki.

Jak wiadomo, większość napraw w domu wykonują mężczyźni ale co zrobić, gdy takowego zabraknie a wyniknie nagła potrzeba szybkiej naprawy?
No właśnie w takich przypadkach może okazać się niezastąpiony WD-40.
Z łatwością pomoże w sytuacjach kryzysowych:
- skrzypiące drzwi, które nie dają nam spokoju? Nic prostszego, bierzemy w rękę butelczynę WD-40 z długą rurką w roli aplikatora, nanosimy preparat za zawiasy i po problemie. Drzwi nie skrzypią a my ze spokojem wracamy do swoich zajęć.
Preparat nadaje się do użycia w różnych sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że chcemy odkręcić mocno zardzewiałą śrubę, niestety jest to awykonalne, jednak wystarczy popsikać Wd-40, dać preparatowi chwilkę na zadziałanie i gotowe, można by rzec, że sam "odkręca".

Preparat, który opisuję, jest to środek uniwersalny, dzięki czemu znajduje zastosowanie w domu, aucie, jest świetnym pomocnikiem  przy majsterkowaniu czy wszelkich naprawach. Najlepszą rekomendacją dla tego produktu jest opinia niemal wszystkich mechaników samochodowych. Osobiście nie znam takiego, który spytany o WD-40, pyta: a co to?

W asortymencie firmy WD-40, możemy znaleźć wiele wyspecjalizowanych produktów, są zarówno środki przeznaczone typowo do rowerów, seria WD-40 BIKE - to produkty, które pozwalają utrzymać rower w idealnym stanie przez cały rok.
WD- 40 SPECJALIST MOTORBIKE - to z kolei seria preparatów dla fanów motocykli i mechaników zajmujących się naprawami  tych szybkich jednośladów.
Jak widzicie, każdy znajdzie idealny produkt dla Siebie. Moim faworytem jednak pozostaje WD-40 MULTI USE, ze względu na swoją wielofunkcyjność, łatwość użycia i super długą słomkę podawczą, dzięki której mogę zastosować preparat w trudno dostępnym miejscu.

Czy znacie i używacie tego preparatu? Jeśli tak pochwalcie się, jakie zastosowanie ma u Was w domu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger