FABERLIC - BŁYSKAWICZNY MANICURE, TO PROSTE

Dzień dobry 😊

Mam piekielnie zniszczone dłonie, to nie podlega żadnej dyskusji. Godziny zmywania naczyń w pracy, noszenie gumowych rękawiczek, używanie dziesiątek detergentów, to właśnie powód dlaczego moje łapki są dość mocno zniszczone.
Smarowanie kremem pomaga na krótko, no bo przecież za chwilkę znów trzeba pozmywać naczynia po pacjentach i krem się zmywa.


Dlatego postawiłam na ekspresową regeneracje dłoni przy użyciu rękawiczek z firmy Faberlic.Rękawiczki do ekspresowego manicure łagodnie pielęgnują dłonie, przywracając im miękkość i zadbany wygląd. Wchodzące w skład substancje odżywcze wzmacniają paznokcie, niwelują łuszczenie, polepszają stan skórek i płytki paznokcia.
Olej kokosowy, panthenol i alantoina świetnie zmiękczają, nawilżają, chronią i wygładzają skórę. Skóra staje się delikatna i miękka, a drobne zmarszczki znikają.

 Jak stosować:
  • Oczyścić skórę dłoni i założyć rękawiczki na 20–25 minut.
  • Zmocować rękawiczki na nadgarstkach za pomocą klamerek.
  • Aby osiągnąć lepsze wchłanianie, masować dłonie przez rękawiczki.
  • Stosować rękawiczki z maską 1–2 razy w tygodniu.
Jedna para rękawiczek wystarcza na 2–3 użycia. Aby rękawiczki nie utraciły efektywności, należy po każdym zabiegu ekspresowego manicure wkładać je z powrotem do opakowania.

Efekt widoczny po pierwszym użyciu, skóra dłoni miękka, gładsza i pachnąca 😃


Kochani moi, wszystkim, którzy ciężko pracują i chcą mieć piękne dłonie polecam kontakt z Panią Magdaleną Rumińską z Faberlic. Zapewniam Was, że doradzi, zamówi i dostarczy idealne kosmetyki dla Was.

1 komentarz:

  1. Dobrze ,że używasz gumowych rękawiczek to najskuteczniejsza ochrona przed detergentami. Tutaj jest jednak wymagana systematyczność ,musisz zawsze ubierać rękawiczki ,aby Twoje dłonie w ogóle nie miały kontaktu z chemią wtedy kuracje pomogą. Możesz pod rękawiczki stosować krem co wzmocni działanie kosmetyku ,lu jeszcze lepiej ubrać rękawiczki regenerujące i na nie ochronne gumowe i wtedy zmywać naczynia .U mnie dało to znakomite rezultaty

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger