BOLĄCE OCZĘTA- MAM NA TO RADĘ

Witajcie 😊

Nie wiem jak Wy ale ja kilka a czasem i kilkanaście godzin spędzam przed monitorem, bądź telepatorem. Wiem, wiem, marnuję zbyt dużo czasu, który mogłabym spożytkować na jakieś inne czynności. No cóż, w pewnym wieku przyzwyczajenia dość ciężko zmienić.

Wzrok jest najważniejszym z naszych  zmysłów, dlatego bezsprzecznie powinno się dbać o niego dbać. Przemęczone, bolące oczy często mogą być przyczyną problemów a nawet tragedii. Wyobraźmy sobie kierowcę, który prowadzi auto czując piach pod powiekami...

Z pomocą przybywa firma Specta Polska oferując B-Lens Drops- krople do przemęczonych oczu. Krople oparte na prowitaminie B5, chronią oko przed suchością, podrażnieniami i przemęczeniem.
Odpowiednie dla osób stosujących wszelkiego typu soczewki kontaktowe. Pielęgnują oczy i zdecydowanie podnoszą komfort widzenia.

Jak wiadomo na nasz wzrok mają wpływ różne czynniki:
- podrażnienia na skutek noszenia soczewek kontaktowych
- intensywne wpatrywanie się w monitor
- długie kierowanie samochodem
- co raz bardziej popularna klimatyzacja
- wiatr
- woda z basenu
i wiele, wiele innych czynników...

Zastosowanie kropli B-Lens Drops zdecydowanie poprawia jakość widzenia, usuwając dyskomfort, ból, pieczenie i tzw. odczucie piasku pod powiekami.

O firmie:

 Specta Polska to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa działająca od 2005r na rynku. Głównie współpracuje z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, które oferują produkty najwyższej jakości.
W ofercie znajdziemy wiele produktów, m.in.bardzo duży wybór soczewek kontaktowych, kosmetyki, okulary oraz akcesoria do wyżej wymienionych czyli wszelkiego rodzaju płyny do czyszczenia i pielęgnacji.

Bardzo fajnym dodatkowym rozwiązaniem zaproponowanym przez Specta jest aplikacja B-Lens Organizer która zapamiętuje soczewki. Wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie aby w kilka sekund zanotować moce użytkowanych soczewek. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze strony Google Play na telefon z systemem Android.

Reasumując, ogólnie powinniśmy dbać o oczy aby móc jak najdłużej cieszyć się dobrym wzrokiem, jednakże kiedy już mamy problem ze wzrokiem to pomagajmy sobie dobrymi produktami.
 Nigdy nie stosujcie żadnych soczewek, okularów ani leków bez konsultacji z lekarzem.


1 komentarz:

  1. Na pewno odpowiednio dopasowane soczewki kontaktowe to w tym przypadku podstawa. Nie można też przeciążać wzroku, nie noście codziennie soczewek do późnych godzin wieczornych, to na pewno obciąża wasze oczy

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger