GONZO TOYS - ZABAWKI, KTÓRE SPRAWIĄ WIELE RADOŚCI NIE TYLKO DZIECIOM.

Dzień dobry 😊

Firma GONZO TOYS dba o rozwój kolejnych pokoleń, produkując nowoczesne zabawki. Zabawki te służą głównie do zabawy ale kilka z nich ma również zastosowanie edukacyjne.

W życiu każdego małego człowieka przychodzi chęć posiadania... zwierzaczka. Miłego, mięciutkiego kotka bądź pieska, a może fretki? O jakimkolwiek zwierzaku zamarzy Wasza pociecha, i tak wszelkie obowiązki związane z "hodowlą i obsługą" nowego domownika spadną na Nas. A gdyby tak mozna było wyhodować zwierzątko od jajeczka aż do dorosłego osobnika, świetnie się bawiąc i jednocześnie ucząc, jak ważne jest dbanie o takiego przyjaciela?
Firma GONZO TOYS ma w swej ofercie zestaw hodowlany, dzięki któremu, w zaciszu własnego domu możemy wraz z pociechą wyhodować małe smoczki 💙

AQUA DRAGONS to zestaw, który bardzo mocno angażuje dziecko w proces hodowli wodnych smoków. Czyż to nie cudowne uczucie stworzyć swojego pupila począwszy od jajeczka?
Sprawdźmy 😃

Kupując zestaw Aqua Dragons in Space, otrzymujemy:
- akwarium do hodowli smoków w kształcie asteroidy ze świecącą w ciemności podstawą
- opakowanie jajeczek
- opakowanie pokarmu
- pompkę do napowietrzania wody
- łyżeczkę do pokarmu

Miałam zanieść zestaw mojemu czteroletniemu chrześniakowi (kupię mu drugi) ale jestem tak zafascynowana tą zabawką, że zmieniłam zdanie, poza tym, kto powiedział, że dorosła kobitka nie ma prawa posiadać swojego własnego smoka...

To jak, zaczynamy?

Do zgrabnego, plastikowego pojemnika wlewamy wodę mineralną, niegazowaną. Na akwarium jest zaznaczone miejsce, do jakiej wysokości nalać wodę.


Następnie wsypujemy jajeczka, dołączone do zestawu - torebka z napisem eggs.Wiadomo, że jeszcze nie widać żadnych smoków (wykluwają się w przeciągu 24godzin), jednak już musimy o nie dbać.
Dołączoną do zestawu pipetą, natleniamy wodę, czyli najzwyczajniej w świecie wpuszczamy do niej powietrze. Czynność tę należy powtarzać 3-4 razy dziennie przez około minutę.

Smoki należy również karmić - na początek jedna łyżeczka raz na tydzień, potem dwa razy w
tygodniu, gdy smoki będą już widoczne.
W tym celu do zestawu dołączono torebkę z pokarmem oraz łyżeczkę.

I... gotowe.
Teraz musimy ustawić nasze akwarium w ciepłym i jasnym miejscu, tak aby nasze "smoczyska" miały jak najlepsze warunki do rozwoju.
Uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy....

Kochani, jutro zobaczymy, czy będę dumną posiadaczką smoków które były  w kosmosie, czekacie razem ze mną?

Chcecie wyhodować swoje smoczyska? Śmiało, wskakujcie do sklepu GONZO TOYS, zamawiajcie, hodujcie i pochwalcie się swoimi prehistorycznymi stworzeniami.

4 komentarze:

 1. Ojej hahaha Pierwszy raz takie coś widzę, bardzo fajna zabawa. Ciekawi mnie czy będzie smoczek, także czekam zaciekawiona. :D Pozdrawiam cieplutko. :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziś cały dzień czekam, zaglądam, pompuje powietrze /;D Podniecona jak małe dziecko :) Póki co, smaczysków nie widać :(

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Polecam :) Moje smoczyska już są, co prawda jeszcze maleńkie, ale są i to dziesiątki :D

   Usuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger