WUNDER- BAUM - TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE

Witajcie 😊

Czy jest ktoś, kto nie zna marki Wunder-Baum? Nie sadzę...
Wszak to oni wymyślili popularną "choinkę" samochodową, czyli najpopularniejszy odświeżacz powietrza. Miało to miejsce w 1952!
Od tamtego czasu marka świetnie się rozwija, dostarczając co rusz nowych, pachnących i co najważniejsze długotrwałych produktów.

Dziś chcę Was zapoznać z zupełnie nową linią odświeżaczy a mianowicie Fiber Can - czyli pisząc po polsku, odświeżacze w puszce.


Najpopularniejsze z zapachów WUNDER-BAUM® w nowej formie pachnącej puszki, wypełnionej
włóknami odzyskanymi z produkcji drzewek zapachowych. WUNDER-BAUM® Fiber Can zostały zaprojektowane tak aby dostarczać długotrwałego i intensywnego zapachu. Kolorowe i estetyczne, małe puszki świetnie się sprawdzą w samochodzie oraz w domu.

Każda puszka, to najpopularniejsze kompozycje zapachowe, znajdziemy tu m.in: New car, Black ice, Cherry oraz Tropical. Zatem dla każdego coś miłego.
Samo używanie odświeżaczy w tej formie jest dziecinnie proste, wystarczy zdjąć plastikową osłonkę, ukaże nam się metalowe, szczelne zamknięcie puszki...


po usunięciu metalowego zabezpieczenia, znajdujemy pachnące wnętrze, wykonane z włókien odzyskanych z produkcji popularnych drzewek zapachowych...


nakładamy na puszkę plastikową osłonkę i w sumie gotowe...


Jak widać na zdjęciu, każda puszka posiada tester , dzięki czemu możemy poznać zapach przed dokonaniem zakupu.
Dodatkowym plusem jest to, że możemy intensyfikować wydobywający się aromat, poprzez regulację wielkości otworu w pokrywce.Niby mała puszeczka, jednak zapach jest tak skoncentrowany, że zapewni nam przyjemną woń do 60 dni. Wiadomo, że im mniejsze pomieszczenie, tym zapach będzie intensywniejszy, dlatego w aucie, czy małym pomieszczeniu może być silniejszy.

Moim zdecydowanym faworytem okazał się zapach New Car, zapewne z tego powodu, że jeżdżę starym autem a marzy mi się nowe, pachnące cacuszko, jednak zapewniam, że w bogatej ofercie firmy, każdy znajdzie swój ukochany aromat.

Kochani, zapoznajcie się z przebogata ofertą firmy WUNDER- BAUM  a ich produkty możecie kupić na każdej stacji benzynowej, w każdym markecie i sklepach motoryzacyjnych.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger