FABERLIC - ZAWIESZKA ZAPACHOWA DO AUTA MOŻE PEŁNIĆ ZUPEŁNIE INNĄ FUNKCJĘ

Witam 😊

Lubie ładny zapach w aucie (taaa a kto nie lubi), ale ostatnio postanowiłam, że nie będę oddawać mężowi wszystkich odświeżaczy powietrza do auta i wypróbuje jakiś w domu. Okazja na trafiła się bardzo szybko.
Jak zwykle, niezawodna Pani Madzia z Faberlic, podrzuciła paczkę a w niej co? No jak co, zawieszkę zapachowa do auta 😂
Z powodu mej upartości, jak postanowiłam tak zrobiłam i zawieszka zamiast cieszyć nozdrza mojego męża i dyndać dumnie w aucie, zawisła w mojej szafie.
Odświeżacz ma piękny, świeży cytrusowy zapach, który równomiernie roznosi się po szafie, po otwarciu nawet wydobywa się na zewnątrz i utrzymuje przez dłuższą chwilkę w przedpokoju.
Skoro w tak "dużym" (w porównaniu z wnętrzem samochodu) pomieszczeniu potrafi się utrzymać dość długo, to cóż dopiero za aromat musi być w aucie? Mogę to sobie z łatwością wyobrazić...
Mój "patent" na umieszczenie pachnącego kartoniku w szafie jest bardzo prosty, zawiesiłam go na wieszaku, na którym nadal mogę wieszać ubrania (sprawdziłam i delikatnie zapach przeniknął na zimową kurtkę, mnie to nie przeszkadza a wręcz mi się podoba ten cytrusowy aromat na "zimówce").

Moi drodzy, nie namawiam Was do wykorzystywania odświeżacza w ten sposób, jednak sami przyznajcie, że zawsze to coś innego, a od dawna wiadomo, że jestem "jakaś inna" 😁😁😁
Tradycyjne używanie odświeżacza z pewnością zadowoli zmotoryzowaną część moich czytelników.
Tradycyjnie, po "perfumki" dla autka, zgłaszamy się na priv do Pani Magdaleny lub na Faberlic-Produkty.
Szerokiej drogi w przyjemnie pachnącym autku (ja pojeżdżę szafą😂😂).

3 komentarze:

  1. We are dedicated to provide the best college essay writing service. Students are satisfied with our case study writing services; they receive revisions until they are satisfied with our help.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zobaczcie na te odświeżacze powietrza https://neutralizatoryzapachu.pl/blog/category/odswiezacze-powietrza/ fajne są naprawdę :) ja szukałam czegoś co dobrze zneutralizuje rożne zapachy domowe i nie tylko.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger