MYDEŁKA MM - MAŁE, PACHNĄCE DZIEŁA SZTUKI

Witam Was 😊

Bardzo lubię się otaczać ładnymi przedmiotami i dobrymi ludźmi, co do tych drugich to różnie bywa i nie mam na to wpływu, jednak coś ładnego każdy sam może sobie kupić. Wiem, wiem, są gusta i guściki i to co mnie wydaje się piękne, dla kogoś innego już takie być nie musi. Pewnie, że nie musi ale chcę Wam dziś pokazać coś, co skradło moje serce od pierwszego wejrzenia. O czym mowa?
O cudownym mydełku, wytwarzanym z pasją, zaangażowaniem i przede wszystkim z sercem. Takie oto cudeńka są tworzone przez Mydełka MM.
Mydełko w kształcie motyla zauroczyło mnie do tego stopnia, że żal mi było go użyć. Z tego powodu użyłam tylko kilka razy celem przetestowania. Mydełko świetnie się pieni, dobrze spłukuje, nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry i jej nie przesusza. Posiada bardzo delikatny, wręcz ledwie wyczuwalny zapach, dzięki czemu nie koliduje z zapachami innych używanych kosmetyków.
Nad wyglądem mydełka mogłabym się rozwodzić godzinami, tylko po co? Zdjęcie oddaje więcej niż tysiąc słów.
Wykonane z dokładnością i precyzją w najdrobniejszym szczególe. Tego rodzaju mydełka są piękną, delikatną ozdobą każdej łazienki ale równie dobrze możemy je sprezentować bliskiej osobie.
Jeśli zajrzycie na stronę Mydełka MM, to przekonacie się jakie cudeńka można znaleźć. Mydła w różnych kształtach ( hipopotamy powaliły mnie na łopatki), rozmiarach i o różnym składzie.
Zapraszam Was do odwiedzin, polubienia strony aby być na bieżąco z nowościami i zachęcam do zapoznania się z całym asortymentem. Dla mnie to takie małe dzieła sztuki a dla Was?

MydełkaMM

5 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger