FORLUX - KOMPEKSOWE "USŁUGI" PORZĄDKOWE

Dobry wieczór 😊

Chcę się pochwalić, że znów udało mi się dostać do testowania bardzo fajnych środków do sprzątania.
Po raz kolejny Sklep Chemia Domowa, zorganizował konkurs na swojej stronie, w którym było do wygrania testowanie produktów firmy Forlux, i ...udało się 😀 Brawo ja 😁

Forlux to polska firma produkująca profesjonalne środki czystości. Działa na rynku ponad 20lat i z powodzeniem poszerza asortyment, jak również zwiększa zasięg dystrybucji.
Produkowane środki są silnie skoncentrowane, dzięki czemu sprzątanie staje się tańsze.
W ofercie firmy znajdziemy produkty dostosowane do sprzątania każdego pomieszczenia i każdej powierzchni. Wielkość opakowań jest również przystosowana do rodzaju działalności, wiadomo, że firmy sprzątające mają większe zapotrzebowanie na detergenty i to dla nich Forlux poleca 5L opakowania, a dla klienta indywidualnego są mniejsze.
Dzięki temu, że są to środki mocno skoncentrowane, możemy dostosować ilość środka do potrzeb.

W ramach testowania otrzymałam 3 bardzo dobrej jakości produkty:
                                              Forlux SCD 001 do mycia sanitariatów

 Jest to produkt profesjonalny, przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni i przedmiotów w sanitariatach, odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych oraz armatury łazienkowej. Gwarantuje doskonałą czystość i działanie antybakteryjne. Usuwa kamień i rdzę.
W zależności od stopnia zabrudzenia, środek należy rozcieńczać. W przypadku bardzo silnego zabrudzenia należy stosować preparat bez rozcieńczania a nawet pozostawić na kilka-kilkanaście minut aby środek zadziałał. W codziennym dbaniu o porządek wystarczy preparat rozcieńczyć wodą, (najlepiej użyć pojemnika ze spryskiwaczem)spryskać czyszczoną powierzchnię, następnie przetrzeć gąbką czy szczotką, spłukać i wytrzeć do sucha . Efekt murowany 💙

Przed:


Po:


Zarówno umywalka jak i bateria nabrała pięknego połysku, doskonałej czystości oraz pozbyłam się kamienia, który tworzy się dookoła baterii.
Pamiętajcie aby używając tak silnej chemii, zawsze pracować w rękawiczkach, gdyż tak silne płyny bardzo szkodzą naszej delikatnej skórze. 


                                 Forlux PGD 014 do gruntownego mycia powierzchni 

Preparat przeznaczony jest do gruntownego mycia wszelkich powierzchni. Bardzo skutecznie usuwa zestarzały brud, smary, oleje, gumowe ślady po obuwiu oraz kołach wózków. Dzięki silnemu działaniu, doskonale nadaję się do utrzymania czystości w marketach jak i warsztatach czy firmach produkcyjnych. Świetnie zdaje egzamin w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie.
Zademonstruję działanie płynu na mocno zabrudzonej podłodze.

przed:


po:


                                                        Jak widzicie efekt jest niesamowity 💙Ostatnim produktem jaki otrzymałam jest 50 ml najpiękniejszego odświeżacza powietrza jaki miałam przyjemność używać.

                                                              Forlux OSP "Świeża pościel"  Jest to gotowy do użycia produkt na bazie olejków eterycznych, o świeżym, bardzo przyjemnym aromacie. Działa nawet do kilkunastu godzin. Niweluje wszelkiego rodzaju nieprzyjemne zapachy, głównie sprawdza się w pomieszczeniach palaczy bądź posiadaczy większej ilości zwierząt.
Dla lepszego efektu, psikam na firankę, w trakcie wietrzenia mieszkania jednocześnie rozprowadza się niesamowity aromat 💙💜💙

Bardzo dziękuję za możliwość poznania i przetestowania produktów Forlux. uważam, że są bardzo dobrej jakości i w doskonałej cenie ale możecie przekonać się sami o tym fakcie zaglądając na stronkę producenta.

A może i Wy chcielibyście testować produkty różnych firm? Jeśli tak to zapraszam Was na stronę :
Sklepu, dzięki któremu ja miałam możliwość testowania. Obserwujcie, zgłaszajcie się adobra chemia sama do Was przyjedzie 😍

2 komentarze:

  1. Zapraszamy na zakupy do sklepu http://chemiadomowa.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Sprzątanie Deluxe (www.sprzataniedeluxe.pl) to fachowcy, których śmiało mogę polecić. Warto zajrzeć na ich stronę.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger