CLINEX NANOCHEM - CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ OGLĄDANIA...

Witajcie 😊

Kiedyś sprzątanie było dużo łatwiejszym zajęciem, wystarczyło wiadro z wodą i ściera. Dziś to już nie jest takie proste, otacza nas cała masa sprzętów, które muszą być czyszczone w odpowiedni sposób i przy użyciu odpowiednich preparatów. Produkcją takowych środków zajmuje się firma CLINEX NANOCHEM z Sosnowca.
Niemal w każdym mieszkaniu znajduje się co najmniej jeden telewizor, laptop, tablet czy telefon komórkowy. Większość z tych sprzętów ma ekrany ciekłokrystaliczne (LCD) i koniecznym jest używanie preparatów przeznaczonych właśnie do tego typu wyświetlaczy.
Dziś chcę Wam przedstawić preparat do czyszczenia LCD firmy Clinex Nanochem.
Preparat zamknięty w plastikowej butelce o pojemności 200ml, z rozpylaczem, który bardzo ułatwia dozowanie.
Płyn skutecznie usuwa ślady rąk, tłuste plamy, brud i kurz. Nie pozostawia smug, szybko wysycha pozostawiając idealnie czystą i błyszczącą powierzchnię.
Brudny tablet...


Telefon...


Telewizor...


Laptop...
Jak widzicie, każdy sprzęt można bezproblemowo wyczyścić, płyn nie pozostawia smug i zacieków, zarówno ekrany jak i obudowy sprzętów aż lśnią. Oczywistym jest, że przyjemniej korzysta się z czystych sprzętów, lepiej się pracuje na czystym ekranie laptopa.
Sposób użycia jest niezwykle prosty, należy wstrząsnąć a następnie rozpylić preparat na mokrą ściereczkę i przetrzeć powierzchnię (ja oczywiście zrobiłam po swojemu ale najważniejszy jest efekt).
Polecam zdecydowanie używanie produktu firmy Clinex Nanochem do czyszczenia wszelkiego sprzętu elektronicznego.
4 komentarze:

 1. Taki środek jest mi potrzebny. Tablet, telefon ,laptop czy telewizor wyglądają u mnie koszmarnie synowie o to bardzo dbają ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo tak, ja wiecznie prycham na monitor :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice post, Thank for share information
  comparabit

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger