MAKO ROGOWO - I LAIKOWI UDA SIĘ TORT

Dzień dobry 😊

O produktach firmy MAKO już pisałam. jednak dziś chcę Wam przedstawić produkt, dzięki któremu zmieniło się moje podejście w kwestii świętowania.
Cóż, kilka dni temu i na mnie spadła przyjemność ukończenia kolejnego roku życia. gdybym miała podsumować czas od poprzednich urodzin, mogę śmiało napisać, że był to okres wzlotów i upadków. Były ciężkie chwile, gdy mój mąż wylądował na stole operacyjnym i reperowali Mu kręgosłup, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki pobytu na zwolnieniu, mamy w końcu trochę czasu dla Siebie i nadrabiamy stracone w trasach lata... Z dobrych rzeczy: założyłam blog i podjęłam pracę, niby nie wielkie rzeczy ale cieszą ogromnie. No dobrze, tyle o mnie, teraz o firmie, którą dziś będziemy obgadywać 😀😁
MAKO - początkowo firma rodzinna, założona w 1978r. przez Mariana i Krystynę Koperskich. Z niewielkiej firemki, z biegiem lat rozrosła się do ogromnych rozmiarów zakładu przemysłu cukierniczego.
Nie mogę ukrywać, że w kwestii pieczenia ciast mam zerowe pojęcie i dodatkowo dwie lewe ręce. Do dnia dzisiejszego, zrobienie tortu to była dla mnie czarna magia, jednak z produktem firmy Mako, okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Domyślacie się co to za produkt?
Przepyszne, przesłodkie krążki bezowe.


W opakowaniu znajdują się trzy krążki, które doskonale nadają się na spód jak i do robienia kolejnych warstw tortów, wystarczy jedynie zrobić wspaniały krem i na koniec udekorować tort i tu ogranicza Nas jedynie wyobraźnia.
Jedyny problem jaki napotkała w trakcie przygotowań to niestety kruchość krążków, pod naciskiem mojej "delikatnej" rączki, jeden krążek popękał. Nie ma co rozpaczać, odrobina kremu świetnie wypełniła dziurę. A oto i moje dzieło w całej okazałości ..
Z racji wieku, problemy z pamięcią to już norma, więc i tym razem skleroza dała znać o sobie 😀
Zapomniałam oczywiście kupić świeczki odpowiednie na tort, jednak mając takich zwariowanych przyjaciół jak moi, nie może zabraknąć elementu do dmuchania, więc zapewnili odpowiednią gromnicę...
Świeca zdmuchnięta, marzenie wypowiedziane, jeśli się spełni będę szczęśliwym człowiekiem.

Dziękuję bardzo firmie Mako za słodki prezent, bez Waszych krążków nie miałabym szansy twórczo się wykazać.
A czy Wy sami pieczecie torty, czy jednak zamawiacie gotowce?

4 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger