EKO-LIGHT

Witajcie 💡

Wczoraj otrzymałam świet(l)ną przesyłkę od firmy Eko-light.

Ważną rolę w naszym życiu pełni światło. Najlepsze to naturalne światło słoneczne, wiadomo jednak że czasy się zmieniają i nie chodzimy już "spać z kurami", lubimy posiedzieć wieczorem, poczytać, poszydełkować czy nawet odpocząć po pracowitym dniu przy lampce (niekoniecznie wina). Kupując żyrandol, kinkiet czy lampkę nocną zwracamy uwagę na wygląd, cenę ale nie zastanawiamy się raczej nad tzw. "wnętrzem" czyli popularną żarówką.
Tu z pomocą właśnie przybywa firma Eko-Light.
Firma działa od 2009r. i ma swoją siedzibę w Częstochowie. Dzięki zaangażowaniu, determinacji oraz szybkiemu reagowaniu na zmiany na rynku, udało się przekształcić małą, lokalną działalność w prężnie działające przedsiębiorstwo.
Produkty można znaleźć w wielu marketach w Polsce - Auchan, Castorama, Kaufland, Brico Marche, Netto, Pepko i w wielu innych ale również eksportuje do krajów UE.Warto zwrócić uwagę że produkty są LED-owe zatem energooszczędne. Ogromny wybór wzorów, kształtów i mocy.

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger