FABERLIC - PIĘKNO MOZNA OKAZAĆ NA RÓZNE SPOSOBY...

Hej kochani 😊

Kolejny raz sięgam do pokaźnych zasobów firmy Faberlic, aby przedstawić Wam najlepsze, najładniejsze ich produkty.
Dziś coś, co złapało mnie najpierw za nochal, później za serducho.
Jak wiecie, uwielbiam perfumy, wszelkie. Co prawda, nie wszystkie do mnie pasują i przemawiają, ale jest kilka a nawet kilkadziesiąt, które władają mną zupełnie. Niedawno do grona tych ostatnich dołączyła kolejna woda perfumowana.

                                 WODA PERFUMOWANA #BON BON CHERIE


Zapach #Bon Bon Chérie został stworzony specjalnie dla firmy Faberlic przez znanego francuskiego perfumiarza Thomasa Fontaine.

Smakowity miks owocowy nut mandarynki, maliny i banana, oprószonych cukrem pudrem, dopełnia delikatna frezja i subtelna lilia, przeznaczony jest dla tych, którzy uwielbiają torciki i przywykli rozpieszczać się maleńkimi podarunkami. Apetyczne nuty cukierni przeplatają się ze zwiewnymi i delikatnymi płatkami frezji i lilii.

Pomimo niewielkiej ilości (30ml), zapach potrafi rozkochać w sobie w tak szybkim tempie, że nawet nie zauważyłam kiedy, pragnęłam ich jak żadnych, dawno. Delikatny, subtelny, kobiecy a jednocześnie podkreślający siłę i moc każdej z nas. Połączenie nut owocowych z kwiatowymi, przeważnie powoduje, że zapach staje się słodkawy, nie w tym przypadku. Mamy tu czyste piękno, i niesamowite połączenie kwiatowo- owocowe, jednak w każdej sekundzie kosmetyk wywołuje inne nuty na prowadzenie. Raz bardziej wyczuwamy lilię, innym razem malinę, całość tworzy niepowtarzalny i piękny utwór.

Moje drogie, macie ochotę poznać zapach, który sprawia iz mam gęsią skórkę? Nic prostszego.
Jak wiecie, poznaję wszystkie kosmetyki dzięki uprzejmości jednej z najlepszych konsultantek firmy Faberlic - Magdalenie Rumińskiej. Jest to kobieta o ogromnej wiedzy, wielkim sercu i zapewniam Was, że dobierze dla Was idealne kosmetyki, zarówno do pielęgnacji, jak i makijażu. Produkty do sprzątania też załatwi 😂
Magda prowadzi swoją stronkę poświęconą kosmetykom Faberlic, jeśli macie chwilkę wpadnijcie, poznajcie ją i zostawcie kilka gwiazdek, niech serducho Madzi rośnie. Napiszcie do Niej a doradzi co wybrać z ogromnej i stale powiększającej się oferty firmy Faberlic.

1 komentarz:

  1. Our declaration to providing the best customer experience when it come to those seeking custom writing services from research paper companies are guided by these principles we entrench daily in our delivery for the delivery of business essay writing service.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger