TESORI d 'ORIENTE - NAJPIEKNIEJSZE WŁOSKIE ZAPACHY

Witajcie 😊

Istnieją kosmetyki, które są w stanie, zawładnąć zarówno naszymi wszystkimi zmysłami, jak i sercem.
Takim właśnie produktem okazały się być włoskie perfumy marki Tesori d' Oriente.
W tłumaczeniu z włoskiego nazwa oznacza "skarby wschodu" i przyznam, że od dziś, je za takie uważam.
Pisząc o skarbach wschodu, nie mam na myśli bliskiej nam Ukrainy, ale raczej daleki wschód, Japonię, Koreę, Chiny... ale również bliższe memu sercu Włochy.
Na dalekim wschodzie nigdy nie byłam i zapewne nie będę, jednak gdyby mnie ktoś spytał z czym mi się te kraje kojarzą, to zapewne bez namysłu powiedziałabym że, z milionem barw, tradycją, kulturą no i oczywiście pięknymi zapachami. We Włoszech miałam przyjemność bywać kilka razy w tygodniu (z racji wykonywanego zawodu przez mojego męża), i kocham ten kraj całą sobą. Kocham za różnorodność natury, za cudowny klimat, za wspaniałych, ciepłych ludzi, no i właśnie za zapach jaki się tam unosi. Wystarczy wjechać na przełęcz Brennero i wciągnąć świeże powietrze do płuc aby pokochać ten kraj na zawsze.

No dobrze, każdy ma swoje wyobrażenia, wspomnienia, ale nie o tym chcę dziś napisać.

FIORI, to rewelacyjnie zaopatrzony sklep, oferujący oryginalne włoskie kosmetyki oraz szeroko pojmowaną chemię.
Dzięki właścicielce, mam przyjemność poznać oryginalne włoskie perfumy i chcę Wam je trochę przybliżyć

      MUSCHIO BIANCO - BIAŁE PIŻMO
Na początek troszkę suchych faktów: kosmetyk zamknięty w bardzo ładnej, utrzymanej w stonowanej kolorystyce, butelce o pojemności 100ml. Posiada atomizer, dzięki czemu nanosimy idealną ilość perfum na ciało.

Długo zastanawiałam się, jak opisać Wam ten zapach, żeby przekazać całe jego piękno.

Pierwsze nuty są niesamowicie silne, przeważające piżmo łączy z ambrą a następnie zostaje złagodzony delikatnym bursztynem, w efekcie czego otrzymujemy niesamowity akord.
Świeżość, wszechogarniająca świeżość, tak właśnie mogłabym opisać te perfumy. Dorzućmy do tego subtelność, kobiecość i w końcowym momencie delikatność, oto pełna charakterystyka kosmetyku.
Moim zdaniem, w ten piękny zapach można ubrać każdą z nas. Doda zmysłowości i pewności siebie każdej kobiecie, która ulegnie czarowi tego zapachu. Oryginalność i naturalność to gwarancja niecodziennych przeżyć również dla bardzo wymagających kobiet.
Zapach utrzymuje się na ciele bardzo długo, spokojnie wytrzymuje do 10 godzin, bez potrzeby nanoszenia po raz kolejny.
Moje drogie, jeśli chcecie się przekonać czy perfumy "Białe Piżmo" są stworzone dla Was, zapraszam Was do sklepu Fiori. Znajdziecie tam zarówno te, jak i inne perfumy w bardzo dobrej cenie. Dodatkowo, każdy, kto zamówi kosmetyki na kwotę powyżej 50zł, może liczyć na gratis.
Czyż to nie cudowna wiadomość?
Ze swej strony mogę Was zapewnić, że to będą najlepiej wydane pieniążki, a perfumy pokocha wiele, wiele z Was, jestem tego pewna.


Zamawiamy na stronie : Fiori  💙💙💙  W zamówieniu wpiszcie hasło Mariena :)
 

6 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger