SOTIN - BO O NASTRÓJ TRZEBA ZADBAĆ

Witajcie 😊

Kominek, to nie tylko źródło ogrzewania w mieszkaniu ale również piękna ozdoba.
W długie, zimowe wieczory, uwielbiam patrzeć na migoczące płomyki, rozchodzące się ciepło sprawia, że popadam w nostalgię, uwielbiam ten czas... ale nie same przyjemności są zwiazane z naszymi kominkami.
 Pozostaje jeszcze najmniej przyjemna chwila, czyli czyszczenie.
jak wiadomo, najbrudniejsza zawsze jakimś cudem jest kominkowa szyba, w sumie to może nie najbrudniejsza ale to na niej, najbardziej jest widoczny brud i przypalenia.
Z racji totalnego braku czasu, szukałam środka, który w szybki sposób rozprawi się z czarnym, smołowatym nalotem na szybie, i mogę się pochwalić sukcesem w tym temacie.
Sotin 120 - jest to specjalistyczny preparat do czyszczenia szyb kominkowych. W delikatny ale skuteczny sposób czyści szyby kominkowe z przypaleń, sadzy i innych zabrudzeń.

 Już w trakcie nanoszenia płynu, zaczyna spływać brud, ale na usunięcie przypaleń, trzeba dać chwilkę czasu preparatowi.
 Sposób użycia jest niezwykle prosty, wystarczy spryskać powierzchnię i pozostawić na kilka minut aby dać środkowi czas na tzw. zadziałanie... Nie wolno tylko dopuścić do wyschnięcia... Po kilku chwilach wycieramy ściereczką cały brud, ot i cała filozofia.
i znów możemy się cieszyć zarówno ciepełkiem jak i migoczącymi, magicznymi płomykami.
ten i inne produkty marki Sotin ( i nie tylko), możemy zakupić w świetnie zaopatrzonym sklepie internetowym "Sklep chemia domowa", w bardzo dobrych cenach i z bardzo miłą obsługą.
Miałam przyjemność przetestować już kilka produktów tej firmy, dostarczone właśnie przez Sklep chemia domowa i jestem bardzo zadowolona, zarówno z działania produktów, ceny i przede wszystkim kontaktu.
Polecam serdecznie 💙💙

5 komentarzy:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger