FABERLIC - TLEN TO PODSTAWA

Witajcie 😊

Tlen to podstawowy  pierwiastek, który jest nam niezbędny do życia, czy zatem używanie go w kosmetykach to dobry pomysł?
Jak najbardziej!
Rosyjska firma Faberlic jest pierwszą, która zastosowała tlen, z ogromnym powodzeniem, w kremach i balsamach.
Tlen jest życiodajny, więc oczywistym jest, że bierze czynny udział w regeneracji komórek i tkanek.
Zastosowanie aktywnego tlenu ma wszechstronne działanie, przede wszystkim w bardzo widowiskowy wręcz sposób, pomaga goić wszelkiego rodzaju rany, spłyca i rozjaśnia blizny, wpływa pozytywnie na regenerację skóry, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej warstwy.
Przedstawiam Wam dziś produkt, którego moim zdaniem nie powinno zabraknąć w kobiecej kosmetyczce, czy tylko kobiecej? Oczywiście, że nie, również Panowie mogą korzystać z dobrodziejstw tego produktu. Czyż Panowie nie mają blizn? Czy nie dotyczy ich problem przebytego w wieku młodzieńczym trądziku i związane z tym przebarwienia skóry? Niestety ten problem ich dotyka, dlatego z pełnym przekonaniem polecam ten produkt również Panom.
No dobrze, czas przedstawić ten cudowny produkt ...

Balsam tlenowy Oxiology przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne, pierwsza pomoc przy podrażnieniach, zaczerwienieniach i stanach zapalnych, przy zastosowaniu pod krem lub maskę wzmacnia działanie zawartych w nich składników aktywnych.
Potwierdzone badaniami klinicznymi*:
  • Po upływie 30 minut znikają podrażnienia
  • Po upływie 30 dni następuje odbudowa bariery ochronnej skóry.
Kosmetyk zamknięty w plastikowej tubce o pojemności  50ml, delikatnej, żelowej konsystencji. Sposób użycia jest niezwykle prosty, bezpośrednio na podrażnione miejsce nakładamy niewielką ilość kosmetyku i delikatnie wklepujemy. W celach wyłącznie pielęgnacyjnych, można stosować do kilku razy dziennie na oczyszczoną skórę twarzy bądź inne miejsca,

Kosmetyk do zamówienia jak zwykle u mojej ulubionej konsultantki firmy Faberlic, czyli Pani Magdaleny Rumińskiej- polecam serdecznie 💙💙💙
2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Aga, polecam, u mnie świetnie sprawdza się na bliźnie, niestety nie mogę wstawić zdjęć bo to blizna na spojeniu łonowym... :) Efekt jest świetny, zjaśniała i jest przez to mniej widoczna.

      Usuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger