NAVITEL - POKIERUJE TWOJĄ DROGĄ

Hej 😊

Lato, wakacje sprzyjają wyjazdom. Aby wyjazd się udał wiadomo że trzeba mieć zaklepaną miejscówkę, sprawne auto, dobrą pogodę i ... no właśnie - dobrą nawigację!
O ile na pogodę wpływu nie mamy, dobra miejscówka może się okazać koszmarnymi koszarami  a auto może się rozkraczyć w najmniej odpowiednim momencie, o tyle na zakup dobrej mapy mamy wpływ i powinniśmy o to zadbać.
Kiedyś jeździło się na papierowych mapach i nikt nie robił z tego problemu, cóż że kilkakrotnie musieliśmy zawracać, szukać i podróż przez to trochę się wydłużała.
 Dziś w dobie wszędobylskiej elektroniki, istnieją firmy, które poświęcają swój czas aby nasza podróż przebiegała sprawniej i szybciej.
Jedną z takich firm jest Navitel Poland 💙
Muszę się pochwalić (jak zwykle ) że otrzymałam od firmy super pakę z gadżetami oraz mapę Polski 😊Przyznaję że nie spodziewałam się takiej ilości gadżetów 💙 Bardzo dziękuję 😊

Gadżety super ale najważniejszy jest produkt, czyli mapa.
Zainstalowałam mapę na telefonie z systemem Android. Szybko , bezproblemowo.
Menu jak widać bardzo proste, czytelne. W prosty sposób ustawiamy parametry trasy jaką chcemy pokonać. Możemy ustawić drogę bezpośrednio z punktu A do B ale można też zaznaczyć punkt "przez", dzięki temu po drodze możemy zaplanować zwiedzanie np: zabytków w danym punkcie.


Nawigacja działa na zasadzie połączenia z satelitą dlatego na bieżąco informuje nas o korkach na drodze, o remontach jak również o aktualnej pogodzie. Ponieważ nawigacja posiada funkcję Booking.com, możemy będąc w drodze zarezerwować sobie miejsce w hotelu. Możemy też sprawdzić położenie restauracji czy kin w pobliżu miejsca przyszłego pobytu.


Mapa jest bardo dokładna, ma naniesione wszystkie nawet najmniejsze dróżki, aktualne nazwy ulic i numery budynków, dzięki czemu zawsze trafimy pod prawidłowy adres.Nawigacja posiada bardzo przejrzysty tryb nocny.


Firma Navitel, sprzedając Nam swój produkt nie pozostawia Nas samych sobie. Oferuje wsparcie techniczne, pomoże Nam w razie jakichkolwiek problemów z mapami jak również zapewnia aktualizację map jeśli następują znaczące zmiany.
Ja akurat dostałam mapę Polski ale firma oferuje mapy Europy, Azji, Ameryki.

Oprócz map i nawigacji Navitel proponuje system monitoringu, dzięki któremu namierzymy auto, sprawdzimy ilość przejechanych kilometrów czy aktualne zużycie paliwa. Doskonały system dla firm transportowych. Nie ukrywam że zastanawiam się nad nim, mogłabym sprawdzać co się aktualnie dzieje w DAF-iku 😍 W naszych bądź co bądź dość niebezpiecznych czasach dla transportu jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Dane, którymi posługuje się Navitel są imponujące:
74 krajów
269 756 084 adresów
15 188 896 punktów POI
21 955 035 km sieci dróg
260 248 map miast w wysokiej rozdzielczości (HD)
1 889 439 gmin

Sami przyznacie że można zaufać takiej firmie.
Jest jednak bardzo ważna rzecz, żadna , nawet najlepsza nawigacja nie zastąpi myślenia podczas jazdy. Więc jeśli nawet nawigacja prowadzi Nas dobrze zawsze należy zwracać uwagę na znaki i otoczenie. Osobiście widziałam Pana który wjechał do stawu bo navi tak Go prowadziła, bądź ciężarówka zaklinowana pod wiaduktem bo navi nie pokazała że przechodzą auta do 3.50. Nawigacja to super urządzenie wspomagające kierowców a nie zastępujące.

Reasumując
 Polecam serdecznie zakup map i urządzeń produkowanych przez Navitel Polska.

 Życzę wszystkim szerokości i miłych wspomnień z podróży 💙💚💜

1 komentarz:

  1. Warto zadbać przy różnych wyjazdach o odpowiednie ubezpieczenie. Później w razie, na przykład odwołanego lotu możemy ubiegać się o odszkodowanie. Warto wiedzieć też jak składać dokumenty.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger