4 NANO - PRAWDZIWY PREDATOR W TWOIM AUCIE

Powitać wszystkich zebranych 😊

Skąd taki tytuł? Już grzecznie tłumaczę 😁


"Predator" to nazwa płynu czyszczące dosłownie wszystko w aucie, począwszy od wnętrza skończywszy na felgach.
Skutecznie usuwa z lakieru zabite insekty, dokładnie czyści deskę rozdzielczą, precyzyjnie czyści podsufitki.
Ten wszechstronny płyn ma również zastosowanie w domu, czyści płytki, tapicerkę oraz wszelkiego rodzaju plasitki.
Dzięki niemu mój ukochany stary grat dostał troszeczkę nowego "życia" i zupełnie niezłego błysku 😀

Jak już kiedyś pisałam, nie znoszę gołębi, wali to wszędzie gdzie mu pasuje, nie licząc się z nikim ani z niczym.  Tak więc oprócz wiecznie ufajdanych okien i parapetów, "cierpi" też moje ukochane auteczko. Jak widać na załączonym obrazku zostają po tych ptaszydłach koszmarne plamy na lakierze.

 
Dzięki zastosowaniu uniwersalnego płynu do czyszczenia "Predator" udało się pozbyć obrzydliwych plam na lakierze.... ale nie tylko.

 

 Czyszczenie wnętrza przy użyciu tego płynu jest dziecinnie proste. Wystarczy spryskać powierzchnię, pozostawić na chwilkę i pozwolić środkowi na zadziałanie. Następnie przy użyciu szczoteczki lub pędzelka wyczyścić a przy pomocy szmatki wypolerować czyszczoną powierzchnię.
Ot i cała "ciężka" praca 😍 "Predator" doskonale działa na plastikowych elementach ale równie dobrze radzi sobie z obitymi materiałem "boczkami".


 A to już efekty po...

 .....


 Bagażnik również został w końcu porządnie posprzątany, dostał nową matę antypoślizgową i praktycznie można w nim spać 😀😁


 Porządnie ubrudzone felgi też nie są w stanie powstrzymać "Predatora" !! Działa jak szalony 😁💪

Nie myślcie przypadkiem że zostawiłam takie na pół umyte auteczko, na taki numer bym sobie nie pozwoliła. Zabraliśmy Fordziana na myjnię ręczną i tam dokończyliśmy prace porządkowe 😀

Firma 4 Nano dzięki swoim produktom, doświadczeniu i zaangażowaniu, pomoże Wam w utrzymaniu idealnego porządku nie tylko w Waszych autach ale i w otoczeniu.
W asortymencie możemy znaleźć produkty do czyszczenia, powłoki zabezpieczające lakier i wiele innych.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie środków to możecie skorzystać z bezpośredniego kontaktu z firmą za pomocą formularza lub adresu email.

Zapraszam wszystkich do przejrzenia półek sklepowych, z pewnością znajdziecie coś dla Siebie (a może raczej dla swojego autka) i na pewno będziecie zadowoleni zarówno z działania produktów jak i przemiłej obsługi.
Miło by było firmie jeśli polubicie ich na facebook-u, aktualne wiadomości i nowości z pewnością zainteresują pasjonatów.

Ja ze swej strony bardzo dziękuję za możliwość wypróbowania "Predatora" 💙💜💙


1 komentarz:

  1. We ensure all pre written research paper processes, our company meet a certain prescribed and strict criteria to ascertain none of the pre written essays for sale quality is compromised.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger