DUNI - WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJE TWÓJ STÓŁ

Dzień dobry wszystkim 😊

Dziś przedstawię firmę od której otrzymałam wielką pakę z pięknymi i bardzo użytecznymi produktami.
Oto ona 💓Przygotowując uroczysty obiad, spotkanie z przyjaciółmi czy nawet kolację we dwoje, zawsze mam ten sam problem...
Jak przystroić stół !

No właśnie,  o ile ustalenie menu, zrobienie listy gości i zapewnienie miłej atmosfery nigdy nie stanowi problemu to udekorowanie stołu, dobranie obrusu, serwetek i ozdób zawsze mnie powala. Niestety chyba nie posiadam artystycznej duszy 😔
Jak to mówią ludzie "ładna miska jeść nie daje" , niby mają rację ale wiadomo też że z tej ładnej lepiej smakuje, dlatego uważam że na równi z dobrym jedzeniem i wykwintnym trunkiem należy umieścić przystrojenie stołu, aby jadło i napitki cieszyły podniebienie natomiast widok samego stołu cieszył oko.
Na szczęście istnieją producenci, którzy dla takich "matołków" jak ja mają gotowe, idealne rozwiązania.

Jedną z takich firm jest  Duni.

Swoją karierę firma rozpoczynała 60 lat temu  od produkcji papierowych kubków i serwetek. Przez kolejne lata nastąpił ogromny rozwój  technologiczny a dzięki temu firma mogła poszerzyć asortyment jednocześnie stale go udoskonalając. Dziś firma z powodzeniem funkcjonuje mając siedziby w 23 krajach, w tym tak odległych od głównej siedziby ( w Malmo) jak Tajlandia czy Nowa Zelandia.

Jak już Wam pisałam, od czasu powstania Duni asortyment, który producent oferuje bardzo się poszerzył. Aktualnie firma dostarcza najwyższej jakości serwetki, obrusy, kubki i szklanki, talerzyki, sztućce, świece i wiele , wiele innych przedmiotów bez których nie może się odbyć żadne przyjęcie w domu czy też na świeżym powietrzu.
Firma Duni może też się poszczycić wieloma produktami dla tzw.grupy HORECA- czyli dla hoteli, restauracji i cateringu. W ofercie możemy również  znaleźć solidne i ładne opakowania jednorazowe.

Jeśli planujecie jakiekolwiek przyjęcie i nie wiecie jak udekorować stół zapraszam Was do zapoznania się z katalogami na stronie Duni. 
Znajdziecie tam dziesiątki inspiracji, z których możecie czerpać wiedzę p.t. "co z czym, jak i do czego" 😁
W tym miejscu chciałabym bardzo podziękować Panią Małgorzacie Pudys, Agacie Jasińskiej oraz Julicie Lewandowskiej za skomponowanie i przesłanie mi tak pięknych produktów oraz za zapoznanie mnie z firmą.

A oto moja propozycja dekoracji stołu na dzisiejszą kolację we dwoje z Małżowinkiem :)
Oczywiście z wykorzystaniem produktów firmy.
Wiem, wiem nawet z tak dobrymi produktami nie wychodzi mi to najlepiej,no ale przecież pisałam że jestem antytalent wybitny 😀😀
Dzięki otrzymanym katalogom, do wieczora potrenuję jeszcze składanie serwetek, może uda mi się dzięki temu zaskoczyć mojego ślubnego i upiększyć stół.Podsumowując, chciałabym Wam z całego mojego serduszka polecić produkty Duni. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości czy pytania odnośnie asortymentu lub poprosić o pomoc firmowego dekoratora to proszę o kontakt tutaj.

Życzę miłej "wędrówki" po stronach firmy i zachęcam do zakupów.

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger