STREETCOM- WINIARY- POMYSŁ NA STEKI Z KARKÓWKI W SOSIE Z TYMIANKIEM

Witajcie 😊

Wszystko co dobre, z reguły szybko się kończy. Tak i moje testowanie z Winiarami dobiega końca niestety.
Dziś chciałabym Wam zaprezentować kolejne danie wykonane, dzięki Pomysł na...Winiar.


Do wykonania dania potrzebujemy jedynie świeżego mięska z karczku, 200ml wody oraz Pomysł na steki z karkówki w sosie z tymiankiem Winiar.
Umyte dokładnie mięso kroimy na plastry o grubości około 1.5-2cm i lekko rozbiajamy.


Po rozbiciu karkóweczki, steki rozkładamy w (dołączonym do Pomysłu na..) woreczku.
Starałam się ułożyć tak aby steki nie zachodziły na siebie.


Kolejny krok to wymieszanie przypraw z dolnej części opakowania Pomysłu na.. z 200l wody.
Koniecznie trzeba dobrze wymieszać przyprawy i zioła, tak aby się wszystkie ze sobą połączyły. po czym wlewamy powstały roztwór do woreczka z mięsem, zamykamy worek zapinką i w delikatny sposób obracamy, tak aby roztwór doszedł w każde miejsce. Umieszczamy woreczek z danie w naczyniu żaroodpornym.


Nagrzewamy piekarnik do 200st, ustawiamy czas 60min i umieszczamy w piekarniku nasz obiad.


I znów muszę napisać, że bardzo ciężko wyczekać tą godzinkę, a to z powodu roznoszącego się po domu aromatu...Matko i córko, ten zapach jest powalający, nawet sąsiadka wpadła zapytać co takiego pichcę, bo pachnie na całym korytarzu 😀

Po niesamowicie długiej godzinie wyciągamy obiadek z piekarnika i odcinamy końcówkę worka. Ja dla wygody rozcinam worek wzdłuż.
No i tu zaczyna się cała magia... Zmysły szaleją...


Niezwykle aromatyczne, kruche mięsko, do tego aksamitny, gęsty sos. No, powiem Wam, że można oszaleć na sam widok i zapach.
Ponieważ mój Mąż nie mógł się zdecydować z czym chce zjeść to wspaniałe danie, to  dostał dwie opcje do wyboru, ryż lub kasza 😀
W końcu zdecydował się na kaszę więc dla mnie został ryż, i słusznie.
Do tego zaserwowałam cudowną surówkę z buraczki i jabłka.
Całość dania skomponowała się wyśmienicie.
Kruche, soczyste steki wyśmienicie smakują, dzięki przyprawom nabrały pełnego, ziołowego smaku.Otulający je aksamitny sos z mocno wyczuwalną nutą tymianku, zadowoli najbardziej wymagające podniebienia.

Pamiętajcie kochani, że w Pomysłach na ..firmy Winiary, używane są jedynie naturalne składniki, które każdy z nas zna i lubi. Nie ma żadnych konserwantów ani sztucznych barwników co w tych czasach rzadko się zdarza.

Podsumowując:
Jestem niezmiernie wdzięczna agencji reklamowej Streetcom, za możliwość wzięcia udziału w tej pysznej kampanii.
Firma Winiary, jest każdemu doskonale znana, jednakże nie wszyscy jeszcze próbowali ich najnowsze produkty z serii "Pomysł na..."
Jeśli nadal zastanawiacie się czy wypróbować te produkty, to zachęcam Was bardzo. Szybko, tanio i wygodnie, przygotujecie dania , dzięki którym Wasza rodzina i znajomi pokochają Was jeszcze bardziej (jeśli to możliwe)😍
Żałuję, że to już koniec kulinarnej podróży z kampanią ale może jeszcze kiedyś będę miała przyjemność demonstrować Wam inne dania.

Tymczasem smacznego kochani i do poczytania 💙

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jest to znak, że ktoś mnie czyta :D

PHILIPS PERFECTCARE 7000 - SPRZĘT O JAKIM MARZYŁAM

Dzień dobry kochani 😊 Nie uwierzycie, ale to testowanie "spadło" na mnie w idealnym czasie... W poniedziałek wiadomość, że będę...

Copyright © 2014 Testowanie z Marieną , Blogger